Široký výběr čelenek, mnoho stylů a příslušenství.
Levné a elegantní řešení. Dlouhá životnost.
Jedinečný patent na bázi magnetických pásků.
Čelenky jsou pohodlné. Přizpůsobí se tvaru hlavy.
Nevybrali jste si? Vyrobíme Vám čelenku na míru.

Magnetické čelenky

Magnetická čelenka se skládá ze dvou částí: z kovového podkladu a magnetického ozdobného pásku
(páska se zkládá z magnetického pásku,lepidla, objímky na obou stranách pro lepší uchytitelnost, stuhy a ozdobného prvku)

7 plusů magnetických čelenek:

  1. výhodou této čelenky je hlavně v kovovém základu, který je lehký, ohebný a nezničitelný, díky těmto vlastnostem se  dá čelenkou manipulovat a lze ji přizpůsobit ke každé hlavě, jak na hlavičku malé holčičky, tedy boční strany se stlačí, aby čelenka byla užší, nebo se dá roztahnout (pro širší hlavu). Netlačí za ušima!! Další předností je, že se nedá prakticky zlomit jako obyčejné plastové, proto je toto rešení i velmi ekologické a šetrné pro přírodu.
  2. další výhodou je velké množství designů čelenkových magnetických pásků, co se týče  designů čelenek, máme největší výběr v ČR.  Ozdoby jako jsou mašličky, kytičky, apod.... vše je ruční práce a proto každá čelenka je originál.
  3. 90 procent stuh které jsou použity na čelenkách, jsou dováženy z celého světa.
  4. magnetismus, který čelenkový pásek obsahuje, je zcela zanedbatelný, proto nemá jakýkoliv vliv na zdraví člověka, jedná se pouze o estetično
  5. lze si k jednomu korpusu zakoupit několik čelenkových pásků a jen je měnit na kovovém pokladu (tedy mít čelenku 1,2,3 či více v jednom)
  6. další výhodou je jejich skladnost, lze je totiž upevnit na jakýkoliv magneticky interaktivní povrch, např. na ledničku nebo na pračku, a podle potřeby vybírat ten nejvhodnější pro danou příležitost.
  7. toto řešení (tedy magnetická čelenka) bylo 30. dubna 2014 zapsáno jako užitný vzor do rejstříku na úřadu průmyslového vlastnictví, a proto firma čelenky.eu (Mgr. Monika Dušková) je jediná, která může tyto čelenky vyrábět a prodávat nebo přeprodávat dalším obchodníkům.

Upřesnit hledání