Široký výběr čelenek, mnoho stylů a příslušenství.
Levné a elegantní řešení. Dlouhá životnost.
Jedinečný patent na bázi magnetických pásků.
Čelenky jsou pohodlné. Přizpůsobí se tvaru hlavy.
Nevybrali jste si? Vyrobíme Vám čelenku na míru.

O nás

Jak to všechno začalo

Už od dětsví jsem milovala čelenky, připadala jsem si s ní jako princezna :-). Bohužel, co se týče výběru v obchodech jsem nebyla nikdy spokojena, ale i tak jsem do dospělosti "nasbírala" pěknou řádku čelenek. Avšak po narození mých dětí jsem o ně přišla, 90% z nich mi moje malá dcerka svýma buclatýma ručičkama zlomila, jak si s nimi hrála. Stále jsem přemýšlela, jak mou sbírku levně nahradit a hlavně jak odstranit jejich nedostatky, jako je jejich křehkost, malý výběr a především, aby netlačily. A tak vlastně, po mnoha neuspěších, vznikly tzv. magnetické čelenky.

Jak to funguje?

Základem magnetické čelenky je tzv. čelenkový korpus (5mm široký mosazný pásek s chromovaným povrchem), který lze během několika málo sekund tvarově uzpůsobit každé ženské hlavě od malých dívenek přes dámy v produktivním věku až po zasloužilé babičky (možnost uzpůsobení tvaru korpusu je hlavní výhodou magnetické čelenky).Když je korpus vytvarován, aby dobře „seděl“, tak teprve poté se na něj aplikuje finální design čelenky. Design na korpusu přidržuje magnetický pásek (zde se dostáváme k další výhodě – na jediném vhodně vytvarovaném korpusu lze variabilně měnit designy dle různých příležitostí).     

Každé ženě stačí pouze jeden korpus, finálních designů na výměnu však můžete mít kolik budete chtít. Každý je jiný a vy si můžete vybrat ze stovky možných variant. Tento jedinečný nápad jsem si nechala patentovat. Stuhy, které jsou použity při výrobě čelenek, jsou dováženy z celého světa. Další výhodou magnetických čelenek je jejich úžasná skladnost - stačí přilepit na ledničku či jiný kovový podklad a každý den si vybrat tu správnou čelenku, která dotáhne zvolený outfit.

První obchůdek s čelenkami

Magnetické čelenky vyrábím asi rok, za tu dobu se staly hitem v mém okolí, kamarádky si začaly půjčovat kolekce čelenek  a  pořádaly s nimi ženské dýchánky. Díky tomu se z mého velkého koníčku stal dobrý přivýdělek při rodičovské dovolené. Po pár měsících se začali zajímat o čelenky i obchodníci z okolí a nyní se mé čelenky prodávají ve dvou desítkách obchodech po celé republice. Tento rok mi skončila rodičovská a já otevírám obchod s čelenkami i v mé rodné Třeboni.

Mám ještě dlouhou cestu před sebou, ráda bych, aby mé čelenky nahradily ty umělé a aby tato "čelenková "inovace přinesla radost všem ženám, maminkám i holčičkám, které se rády cítí upraveně a šik, protože  "čelenka má slušet, musí být praktická a užitečná. Čelenka nesmí obtěžovat, čelenka musí těšit!!!"

 

Osvědčení o zápisu užitného vzoru